Energetický nápoj - VETARK Reptoboost

Kód: 1175
Novinka
Neohodnoceno
409 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Elektrolyty, probiotika a energetický nápoj pro hady, ještěrky a želvy, které potřebují stimulaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reptoboost je pečlivě namíchaná směs glukózy a maltodextrinů, které poskytují energii, elektrolyty, vitamíny a probiotika a pomáhají oslabeným plazům jako stimulant. Reptoboost v pitné vodě poskytne extra energii potřebnou pro zvířata podstupující veterinární léčbu, stresory, želvy a další plazy, aby se zotavili z hibernace.
Jeho vysoká chutnost znamená, že jej lze přidat do pitné vody, což usnadňuje použití pro všechny druhy plazů včetně ještěrek, hadů a želv. Reptoboost lze také podávat žaludeční sondou při rehydrataci dehydratovaných plazů.
Reptoboost obsahuje probiotické organismy, které krátkodobě žijí ve střevě a pomáhají stabilizovat hladinu pH, aby tělo plaza mohlo obnovit správnou rovnováhu. Přítomné elektrolyty pomáhají udržovat přiměřenou hladinu u plazů s průjmem (v období průjmu rychle ztrácejí elektrolyty). Maltodextriny ve směsi poskytují dlouhotrvající energii, nikoli pouze krátkodobou „posilovačku“.
Reptoboost doporučený a používaný veterináři je důležitý pro plazy podstupující veterinární léčbu. Během této doby se normální střevní flóra může stát nevyváženou a škodlivé bakterie mohou rychle růst, což způsobuje další zdravotní problémy.

Použití  

Reptoboost by měl být používán v množství 1 odměrka na 500 ml pitné vody.
Denně vyměňte vodu a jemně plaza opláchněte, abyste smyli zbytky z kůže. Nedávno probuzené želvy vykoupejte v teplém roztoku Reptoboost, abyste je povzbudili k pití 2–5krát denně, dokud nezačnou jíst. Po koupání svého mazlíčka vždy omyjte vodou, abyste odstranili zbytky z kůže.

obsahuje:  dextrózu, chlorid draselný, síran sodný, chlorid sodný, fruktooligosacharidy.

DOPLŇKOVÉ LÁTKY NA KG: Vitamíny: Vitamín A 3a672a IU 180 000 - Vitamín C 3a300 mg 4500 - Vitamín E 3a700 IU 180 Stabilizátor střevní flóry: Bacillus Subtilis C-3102 DSM 1580702 × CFU 158070 4b1