Flexárium 45x45x80

Kód: 25
Neohodnoceno
2 799 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Flexárium je navrženo s důrazem na pohodlí a bezpečí vašeho chameleona či jiných stromových ještěrů a hadů. Sestavitelné celosíťované terárium (flexárium) s kovovou konstrukcí, která je vyplněna kovovým pletivem v černé barvě.

Flexárium :

  • Hliníkový rám bílý, černé spoje
  • Strop, boky, dvířka, díl pod dvířky pletivo 
  • Dno vyndavací PVC plast černý

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flexárium je navrženo s důrazem na pohodlí a bezpečí vašeho chameleona či jiných stromových ještěrů a hadů. Sestavitelné celosíťované terárium (flexárium) s kovovou konstrukcí, která je vyplněna kovovým pletivem. Flexárium je vyrobeno z kvalitních materiálů, s celosíťovanou konstrukcí a hliníkovými profily. Díky těmto vlastnostem je terárium vhodné zejména pro venkovní použití. Umožňuje dostatečnou cirkulaci vzduchu, která je pro chameleony a další stromové ještěry nezbytná. Otevírání dvířek je přes boční panty a uzavíratelné západkou. Na dně je pak vyndavací PVC deska, pro lepší manipulaci. Síť propouští i nezbytné sluneční záření, např. UVB a UVA záření. Avšak měli bychom mít na paměti, že flexárium má být umístěno tak, aby na něj nesvítilo slunce celý den. Vhodné je ranní a dopolední slunění.

Rozměry a vzhled:
45x45x80 cm.
Stříbrný hlinikový rám a síť.

Sestavení flexária:
Flexárium dodáváme v rozloženém stavu. Každý díl je jednotlivá stěna, které se do sebe nasouvají do drážek. Součástí balení je návod a na složení není potřeba žádné nářadí.

Tipy a doporučení k flexáriu:

  • akvarijní silikon. Pokud neplánujete flexárium skládat a rozkládat, doporučujeme spoje přelepit akvarijním silikonem.
  • vana. Pro snadnější čistění a manipulaci s vnitřním vybavením flexária.

 

Věříme, že naše flexárium splní vaše očekávání a poskytne vašemu zvířeti ideální prostředí. Budete mít radost z pozorování, jak se cítí pohodlně a spokojeně ve svém venkovním sídle.