Kompletní krmivo pro cvrčky - NEKTON

Kód: 1178
Novinka
Neohodnoceno
209 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

NEKTON koncentrát je kompletní směs a obsahuje všechny potřebné živočišné a rostlinné bílkoviny, vitamíny a minerály (hlavní a mikroživiny). 

  • 250g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při použití NEKTON-Grillen jsou zohledněny specifické nutriční požadavky cvrčků. Bohaté, cenné ingredience pomáhají udržovat cvrčky zdravé - tedy optimální zdroj potravy pro plazy a ptáky. Prášková forma povzbuzuje cvrčky ke konzumaci chovného koncentrátu.

DALŠÍ INFORMACE

Cvrčci jsou vynikajícím živým krmivem pro všechny druhy plazů a ptáků. Jsou vhodné jako krmivo pro mnoho druhů zvířat od prvního dne života v závislosti na jejich velikosti. Výhodou je, že se jedná o kvalitní proteinový nosič bez velkého množství chitinu. Zvláštní výhodou koncentrátu pro chov cvrčků NEKTON je snížení vysoké míry úmrtnosti hmyzu při prvním línání mladých zvířat.

Koncentrát pro chov cvrčků NEKTON obsahuje všechny potřebné živočišné a rostlinné bílkoviny, vitamíny a širokou škálu minerálních látek (hlavních a stopových prvků). Optimálně se využívá a eliminuje potřebu dalšího krmení. 

Skladování: Chovatelský koncentrát NEKTON-Cricket skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 15° až 25°C. NEUCHOVÁVEJTE V CHLADNIČCE!!!

SLOŽENÍ

Dextróza, drobné pečivo, pyl, izolát sójového proteinu (bez GMO), sójové boby, chlorid sodný, dihydrogenfosforečnan draselný, glukonát vápenatý, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, glycerofosfát vápenatý, kyselina křemičitá, uhličitan vápenatý, bodlákový olej.

Nutriční doplňkové látky na kg:
150 mg vitaminu C (kyselina askorbová), 60 mg vitaminu E, 90 IU vitaminu D3, 90 mg niacinamidu, 60 000 IU vitaminu A, 30 mg kyseliny pantotenové (D-pantotenát vápenatý), 15 mg vitaminu B2 (riboflavin) , 12 mg vitamínu K3 (menandion bisulfit sodný), 6 mg vitamínu B1 (thiamin hydrochlorid), 6 mg vitamínu B6 (pyridoxin hydrochlorid), 2 mg kyseliny listové, 18 mg vitamínu B12 (kyanokobalamin), 1,7 mg železo (monohydrát síranu železnatého), 0,2 mg zinku (monohydrát síranu zinečnatého), 0,4 mg mědi (síran měďnatý, pentahydrát), 0,3 mg manganu (sírany manganaté)

Technologická přísada: kyselina sorbová.