Včelí pyl - DRAGON Flower Power

Kód: 1163
Tip
1 hodnocení
289 Kč
Skladem
  • doplněk pro ptáky a plazy
  • přírodní biodoplněk

Detailní informace

Detailní popis produktu

Květový pyl je plný přírodních bioaktivních látek, živin a pomáhá tělu různými způsoby: příznivě působí na imunitní systém a krevní obraz, stimuluje řadu metabolických procesů, podporuje vitalitu a pohodu zvířat. Včelí pyl je zvláště bohatý na důležité životně důležité látky. Patří sem aminokyseliny, minerály, vitamíny, enzymy, flavonoidy, bílkoviny, oleje, stopové prvky a také nenasycené mastné kyseliny. Díky této směsi je krmivo Dragon Flower Power Food tak mimořádně výživné a důležité. Flower Power Food je přírodní včelí pyl od Dragonu. Tento produkt je ideální pro býložravé plazy (jako jsou Uromastyx a želvy) a ty, kteří jsou částečně býložraví (jako jsou agamy vousaté). Díky pylu zajistíte, že se vaši mazlíčci v teráriu budou cítit pohodlně po celou dobu (i v zimě, kdy nejsou k dispozici květiny).

V praktické 100 gramové dóze získáte přírodní včelí pyl v barevné směsi hrudek. Pro zdraví a vitalitu vašich mazlíčků přímo z přírody!

Doporučení ke krmení:

0,7 g na 500 g tělesné hmotnosti. Smíchejte Dragon Flower Power s jídlem nebo podávejte samostatně v misce. V situacích, kdy je zvíře vystaveno stresovým faktorům (např. před a po cestě), může být množství zdvojnásobeno.

Skladování : Pyl by měl být skladován v suchu, mimo sluneční záření, v rozmezí teplot od 15° do 25°C. NEUCHOVÁVEJTE V CHLADNIČCE!!!

DALŠÍ INFORMACE: Včelí pyl je složením velmi pestrá směs obsahující přirozeně krátké bílkoviny, až 20 aminokyselin, polynenasycené mastné kyseliny, minerály a stopové prvky, železo, měď, mangan, zinek a křemík (křemík) v přídavek fosforu, sodíku, draslíku, hořčíku, síry a vápníku. Dále vitamin C, vitamin S1,2, 6 a 12, dále biotin, vitaminy A, D, E, kyselina listová, niacin, kyselina pantotenová, antioxidační polyfenoly jako flavonoidy, přírodní cukry, enzymy, rostlinné hormony a mnohé další další přínosy pro tělo látky.